مشکل بالا نیامدن عکس ها در نرم افزار اینستاگرام+رفع مشکل لود نشدن عکس اینستاگرام

مشکل بالا نیامدن عکس ها در نرم افزار اینستاگرام+رفع مشکل لود نشدن عکس اینستاگرام

مشکل لود نشدن عکس اینستاگرام
مشکل لود نشدن عکس اینستاگرام

ایرناب: اگر مشکل بالا نیامدن عکس ها در نرم افزار اینستاگرام را دارید، برای رفع مشکل لود نشدن عکس اینستاگرام این مقاله را تا آخر بخوانید.

اگر اختلال بالا نیامدن عکس در اینستاگرام برای شما پیش آمده، نگران نباشید، این مشکل برای خیلی ها اتفاق افتاده است و به صورت موقت بوده و رفع شده اما اگر این مشکل جدی تر از این هاست و خیلی طول کشیده مقاله را بخوانید.

فیسبوک در سال 2012 سایت اینستاگرام را از توسعه دهندگانش خریداری کرده است.

در سال های پیش فیسبوک چند سرور خودش را به روی ایرانیان محدود کرده و آی پی ایرانی نمی تواند به فیسبوک دسترسی داشته باشد.

مسئولین فیسبوک قصد داشتند که سرور اینستاگرام را با فیسبوک سِت کنند و این “مشکل لود نشدن تصاویر اینستاگرام” برای فایل هایی که به سرور فیسبوک انتقال داده شده اند، رخ داده است.

شاید بپرسید که چرا بعضی عکس ها در اینستاگرام بالا نمی آیند و برخی دیگر لود می شوند؟!

این سوال چند پاسخ دارد: پاسخ اول اینکه در کشور ما برخی صفحه ها توسط سامانه فیلترینگ، غیرقابل دسترس می شوند و لود نمی شوند.

پاسخ دوم را نیز در لابلای مطالب بالا ذکر کرده ایم، تمام تصویرهایی که در برخی سرور از سرورهای فیسبوک هستند، با آی پی ایران بالا نمی آیند.

*سایت های بزرگ جهان سرورهای متعدد در نقاط مختلف جهان برای ارسال سریع تر داده ها دارند، مثلا چند وقت پیش فاش شده بود که یکی کشتی در یک اقیانوس وجود دارد که قسمتی از سرور گوگل در آن واقع است.

فیسبوک نیز در چند نقطه مختلف جهان سرور دارد و برخی سرورهای آن در آمریکا است و از آنجایی که آمریکا ایران را تحریم کرده اند، بنابراین فایل هایی که در سرور آمریکای فیسبوک وجود دارد، برای ما ایرانیان باز نمی شوند.

رفع مشکل لود نشدن عکس اینستاگرام

تنها راهی که بتوانیم کاری کنیم که عکس هایی که لود نمی شوند، در اینستاگرام بالا بیایند این است که با فیلترشکن آن تصاویر را باز کنیم. 🙂