نحوه استفاده از یک خط در دو گوشی ! – آموزش ای اس

[ad_1]

نحوه استفاده از یک خط در دو گوشی ! – آموزش ای اس

 

استفاده از یک خط در دو گوشی

بسیاری از ما فقط در یک گوشی از یک شماره تلفن استفاده می کنیم. اما مواردی وجود دارد که  باید شماره تماس خود را در دو تلفن استفاده کنید، چه برای تجارت، چه برای مسافرت یا موارد دیگر ، چگونه می توان از از یک خط در دو گوشی  استفاده کرد و چه ایرادات احتمالی وجود دارد؟

 

آیا می توانید از یک خط در دو گوشی استفاده کنید؟

بله! شما می توانید از یک شماره در دو گوشی استفاده کنید و این کار به صورت قانونی قابل انجام است.

 

با این حال، درک این نکته مهم است که این کار را نمی توان با استفاده از دو سیم کارت مجزا انجام داد. هر شماره تلفن فقط می‌تواند به یک سیم‌کارت اختصاص داده شود (مگر اینکه سیم‌کارت به‌طور غیرقانونی شبیه‌سازی شده باشد)

 

در حالی که نمی توانید از دو سیم کارت یکسان در دو گوشی استفاده کنید، چند راه حل آسان و گاهی رایگان وجود دارد که می توانید برای استفاده از یک شماره در دو گوشی امتحان کنید.

 

۱. انتقال تماس

انتقال تماس به شما این امکان را می دهد که تماس را از یک دستگاه به دستگاه دیگر فوروارد کنید، در حالی که از همان شماره استفاده می کنید. به عنوان مثال، اگر در دفتر خود هستید، اما با تلفن خانه خود تماسی دریافت می کنید، انتقال تماس به شما امکان می دهد آن تماس را به مکان فعلی خود منتقل کنید.

 

برای استفاده از این فناوری، می‌توانید از یک سرویس شخص ثالث یا ویژگی انتقال تماس ارائه‌دهنده خود استفاده کنید. همچنین ممکن است بتوانید انتقال تماس را از طریق تنظیمات گوشی اندروید یا آیفون خود فعال کنید.

 

۲. خدمات چند تلفنی ارائه دهنده شما

برای استفاده از یک شماره در دو گوشی، نیازی به استفاده از خدمات شخص ثالث ندارید. بسته به اینکه از کدام ارائه دهنده خدمات تلفن همراه استفاده می کنید، ممکن است بتوانید مستقیماً به یک سرویس چند تلفنی دسترسی داشته باشید (اگرچه احتمالاً با هزینه اضافی همراه خواهد بود).

 

از ارائه دهنده سیم کارت خود بپرسید آیا امکان چنین قابلیتی برای خط شما وجود دارد یا خیر ؟!

 

 

۳. استفاده از خدمات شخص ثالث

برخی از خدمات شخص ثالث به شما امکان  استفاده از یک خط در دو گوشی را می دهند . برنامه‌های تلفن هوشمند اغلب به شما امکان می‌دهند از این شماره برای برقراری تماس از آن تلفن‌ها نیز استفاده کنید و ممکن است بتوانید از دستگاه‌های دیگر مانند رایانه‌ها و تبلت‌ها تماس بگیرید و پیامک ارسال کنید.

 

برخی از خدماتی که این قابلیت را ارائه می دهند عبارتند از Google Voice، Burner و TextFree . هر یک از این خدمات گزینه های کمی متفاوت را با قیمت های مختلف ارائه می دهد.

[ad_2]

Source link

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *